Image

Společnost EUROTRADINGGROUP s.r.o.
Jsme společnost, která se zabývá 3D konstruováním, modelováním, vývojem i výrobou krbových kamen, spalovacích komor, ale i ostatních strojírenských součástí. Provádíme flow-simulace a analýzy proudění plynů a kapalin, převážně řešíme spalování komor krbových kamen.

Při konstrukci čerpáme ze zkušeností, které jsme získali v oboru od roku 1996. Naše řešení je  navrženo vždy efektivně s důrazem na jeho vyrobitelnost, za použití nejmodernějších technologií s ohledem na požadované výrobní náklady a kvalitu.

Jednatel společnosti EUROTRADINGGROUP s.r.o. vlastnil a řídil 14 let výrobní společnost vybavenou moderními CNC technologiemi na zpracování plechu, obrábění, tváření, nástrojárnou, společnost zaměstnávala přes 120 pracovníků. Tuto výrobní společnost i s jejím vlastním výrobním programem prodal v roce 2010.

Pro konstruktérskou činnost využíváme systém SolidWorks Profesional, SolidWorks Standard, SolidWorks Flow Simulation.  Investujeme do dalšího vzdělávání, učíme se novým postupům a trendům, zavádíme nové aplikace, pevnostní statické analýzy, (flow) analýzy proudění, zátěžové simulace, analýzy únavy atd.

Pro své klienty tvoříme technické ilustrace, animace našich 3D řešení pro potřeby prezentace, marketingu, designu.